Держгеонадра продають ще 7 ділянок з покладами бурштину

Поділитися:

В Україні розпочалася підготовка до наступних електронних аукціонів з продажу 14 спеціальних дозволів на користування надрами. Серед них – 7 дозволів на геологічне вивчення надр з покладами бурштину. Про це повідомляють у Державній службі геології та надр України.

Згідно з повідомленням Держгеонадр, електронні торги заплановані на 25 лютого 2021 року. Загальна стартова вартість лотів становить близько 21 млн грн.

Серед запропонованих лотів спеціальні дозволи на: видобування корисних копалин – 3 дозволи; геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку – 4 дозволи; геологічне вивчення надр з покладами бурштину, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням бурштину – 7 дозволів.

Початкова вартість семи спецдозволів на геологічне вивчення надр з бурштином, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням бурштину становить від 74 до 117,3 млн грн. Усі дозволи дійсні 5 років. Ділянки знаходяться у Рівненській та Житомирській областях.

«Залучення інвестицій у розробку покладів надр стимулює супутні виробництва, розвиток інфраструктури та створення робочих місць. Державна служба геології та надр системно проводить електронні торги. Вже виставила на аукціони 44 лоти, планує цього року запропонувати не менше 100», – сказав голова служби Роман Опімах.

Нагадаємо, Держгеонадра (Державна служба геології та надр України) призначила на 11 лютого 2021 року вже другий аукціон з продажу дозволів на розробку ділянок землі з метою пошуку корисних копалин.

Також раніше повідомлялося, що Держгеонадра за рік заробили 1 млрд грн на дозволах надрокористування.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
31 Липня 2021 року - 22:38
Йдеться про провінції Анталья, Мугла, Ізмір, Адана та Османіє.
31 Липня 2021 року - 21:05
У наступному місяці буде чотири вихідних поспіль.
31 Липня 2021 року - 19:10
З 2 серпня температура повітря опуститься до плюс 22-24 градусів.
Хакеры
31 Липня 2021 року - 18:33
Хакери зламали у 2020 році облікові записи е-пошти найвідоміших американських...