Державі ні з чого підвищувати зарплату педагогам

Поділитися:

У Міністерстві фінансів заявили, що зарплата вчителям не буде підвищена в такому обсязі, як записано в Законі “Про освіту”. У бюджеті немає таких грошей, щоб підвищити зарплату вчителям відповідно до вимог цього закону.

Так, мінімальна зарплата вчителя повинна бути не менше чотирьох прожиткових мінімумів. До підвищення мінімалки потрібно було додатково десь вишукати суму в 400 мільярдів гривень, що вже було непідйомним для бюджету. А тепер, коли мінімалку підвищили, ця сума стала ще більше. Таких грошей у бюджеті просто немає.

“Чи є у держави можливість це профінансувати? У той же час, в країні є і медики, наприклад, яким в зв’язку з пандемією COVID-19 також потрібно підвищувати зарплату. Зрештою, є пенсіонери з невеликою пенсією”, – зауважив заступник міністра фінансів .

Нагадаємо, що у Верховній Раді України проголосували за зміни, які стосуються зарплат керівництва державних компаній. Ці дані тепер будуть відкритими. Законопроект під номером 3952 схвалили своїми голосами 282 нардепа, це при тому, що мінімальний поріг був 226 голосів.

Раніше повідомлялося, що в уряді обговорюється індексацій пенсійних виплат для українців. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко. Відомо, що в бюджеті також передбачено підвищення зарплат для медиків і вчителів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 22:57
Фахівці оцінюють суму вкраденого в десятки мільйонів доларів
20 Квітня 2021 року - 22:28
Місцеві "аналітики" провину за таку шкоду поклали на українську сторону
20 Квітня 2021 року - 21:30
До набрання чинності, виконавці могли стягувати кошти тільки за несплату...
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...