Депутати пропонують терміново протягнути закон про індустріальні парки

Поділитися:

Парламентарії обговорюють, як можна в найкоротші терміни вдосконалити закони України про індустріальні парки.

Про це в понеділок, 2 листопада, заявили в комітеті ВР з фінансів, податкової та митної політики.

Як повідомили в Комітеті, до парламенту внесли ініціативу створення міжкомітетської групи з доведення до розуму законів про індустріальні парки. У фінансово-податковому комітеті заявили наступне:

“У нас послідовний підхід до створення індустріальних парків, ми готові надавати відповідні пільги і створювати вільні економічні зони.

З урахуванням великої кількості зауважень до законопроекту, який розглядає комітет, пропонуємо створити міжкомітетську робочу групу, і, думаємо, ми дуже скоро відпрацюємо цей законопроект “.

Наша довідка:

Індустріальний (промисловий парк) – територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств загальною розвиненою інфраструктурою і забезпечення контролю за виробництвом та впливом на навколишнє середовище.

Порядок створення, діяльності індустріальних парків на території України регламентується законом України “Про індустріальні парки». Промислові парки зазвичай розташовуються на околицях міст або поза основними житловими районами міста, зазвичай забезпечуються гарною транспортною доступністю, в тому числі автомобільним і залізничним транспортом.

Нагадаємо, влітку прем’єр-міністр України заявив, що уряду вдасться в найближчі 2 роки перезапустити українську промисловість.

Також раніше ми інформували про те, що за підсумками травня місяця Україна змогла збільшити показники вітчизняної промислової галузі на 3% в порівнянні з аналогічним періодом за 2019 рік.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...