ДБР затримало злодіїв вугілля з вагонів УЗ

Поділитися:

Традиційно збиткова «Укрзалізниця» продовжує бути годівницею для корупціонерів. Державне бюро розслідувань викрило злочинну групу, яка розкрадала вугілля з вагонів «Укрзалізниці». А прикривала банду – поліція Запорізької області, як повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

За даними слідства, до угруповання входило понад 30 людей, зокрема правоохоронці, працівники залізниці та цивільні громадяни. Схема викрадення виглядала так: члени банди, які працювали у охороні залізниці зупиняли поїзд у визначеному місці. Потім інші учасники перевантажували вугілля у вантажівки та вивозили.

За один раз могли вкрасти до 100 тонн палива, витрачаючи на це до години, як кажуть у ДБР. За попередніми підрахунками, на крадіжках вугілля злочинці отримували мільйонні прибутки.

Сімом бандитам уже повідомили про підозру. Триває розслідування.

Нагадаємо, що 100 нових пасажирських вагонів загальною вартістю в 3 мільярди гривень придбає «Укрзалізниця» у «Крюківського вагонобудівного заводу».

Засідання тендерного комітету вже сталося, а на платформі «Prozorro» оголошено про намір укласти договір з «Крюківським заводом», який пройшов всі кваліфікаційні процедури.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...