ДАБІ може відновити роботу в регіонах

Поділитися:

На найближчому засіданні Кабміну розглянуть ініціативу Мінрегіону (Міністерства розвитку громад і територій) про відновлення в країні архітектурно-будівельного контролю на місцях. Про це заявив міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

Як зазначив Чернишов, в Україні відбувається справжній колапс в будівельній галузі. Це тому, що немає ніякого архітектурно-будівельного контролю місцевою владою в регіонах. Місцева влада не може вплинути на недобросовісних забудовників.

Така ситуація призводить до трагедій. Чиновник згадав інцидент в Одесі, коли забудовник незаконно демонтував будівлю. В результаті стався обвал частини житлового будинку та впали архітектурні пам’ятники. За словами Чернишова, так трапляється вже у всіх регіонах країни.

Очільник Мінрегіону каже, що за останній місяць в його відомство надійшло 70 звернень від місцевої влади про незаконні будівництва. На думку Олексія Чернишова, відновлення повноважень місцевих органів влади здійснювати архітектурно-будівельний контроль дозволить зупинити незаконні будівництва в регіонах.

Нагадаємо, на засіданні парламентської тимчасової слідчої комісії з розслідування корупції в Державній архітектурно-будівельній інспекції (ДАБІ) фактично заявили про провал реформи відомства, звинувативши в цьому Міністерство розвитку громад і територій (Мінрегіон) і його керівника Олексія Чернишова.

Також раніше ми інформували про те, що ДАБІ отримала тимчасового керівника.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Березня 2021 року - 21:32
Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд столиці
5 Березня 2021 року - 20:31
Як відомо, санкції проти самого олігарха і проти членів його...
5 Березня 2021 року - 19:26
Йдеться про порушення, які були зафіксовані в грудні 2020 року...
5 Березня 2021 року - 18:32
20% всіх тендерних коштів пройшло через «Укравтодор»