Члени Наглядової ради «Нафтогазу» подають у відставку

Поділитися:

Наглядова рада Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” подала у відставку, тоді як назвала результати роботи правління вражаючими, попри збиток у 19 млрд гривень.

Про це йдеться в повідомленні “Нафтогазу”.

Сьогодні всі члени наглядової ради, які були присутні під час позачергового засідання, подають компанії письмові повідомлення про дострокове припинення своїх повноважень як членів наглядової ради“, – йдеться в ньому.

Відзначається, що припинення повноважень членів наглядової ради “Нафтогазу” набее чинності 14 травня.

У компанії підкреслили, що наглядова рада провела позачергове засідання відразу після поновлення повноважень ради, для того, щоб забезпечити безперервність належного корпоративного управління компанії.

Ми провели зустріч з новим керівником і членами правління. Останні висловили свою стурбованість щодо можливості виконувати свої повноваження надалі. Наглядова рада скористається наступними двома тижнями з моменту подачі повідомлень про припинення повноважень для надання підтримки компанії, наскільки це можливо, щоб забезпечити належну передачу повноважень, і проінформує акціонера щодо деталей на початку наступного тижня“, – підсумували у “Нафтогазі”.

Як ми повідомляли, 28 квітня Кабінет Міністрів звільнив голову правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Андрія Коболєва.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Травня 2021 року - 18:56
При цьому державні аудитори працюють набагато ефективніше
5 Травня 2021 року - 18:28
З 1 травня субсидію розраховують за новим порядком.
5 Травня 2021 року - 16:10
Якщо особа з інвалідністю є учасником бойових дій - їй...
5 Травня 2021 року - 15:35
Нардепи пропонують позбавити ЦНАПи права самовільно встановлювати терміни розгляду документів.