“Чернігівгаззбут” можуть позбавити ліцензії

Поділитися:

Анулювання ліцензії або штраф на сотні тисяч гривень загрожує “Чернігівгаззбуту”. Все через можливе зловживання підприємства при проведенні своєї діяльності. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу, посилаючись на інформацію Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Відомо, що в НКРЕКП призначили засідання на 26 лютого. Кажуть – отримали звернення від Батуринського міської ради. Останні скаржаться, мовляв, підписаний договір про постачання природного газу – неодноразово порушувався з боку постачальника. Тому, початкова договірна ціна за кубометр палива склала – 4 гривні 91 копійку.

При цьому відповідно до 4 додатковими угодами від “Чернігівгаззбуту” вона збільшилася до 7 гривень 18 копійок. На засіданні тарифна комісія розгляне питання перевірки підприємства і звернеться до комітету з проведення розслідування.

Нагадаємо, що українські газопостачальні компанії скаржаться, що НАК «Нафтогаз» продає природний газ не по «фіксованою» вартості (по 6,99 грн за кубометр), а на 2-3 гривні дорожче, через що йдуть в мінус.

Раніше повідомлялося, що згідно з даними аналітичного центру DiXiGroup, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) запустила інтерактивний реєстр зі зведеною інформацією про всіх постачальників електроенергії.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Березня 2021 року - 7:41
В Україні хочуть заборонити чиновникам мати подвійне громадянство
4 Березня 2021 року - 21:56
Переселенці у майбутньому зможуть отримати іпотеку під більш довгий термін...
4 Березня 2021 року - 13:59
За прийняття цих законопроектів в першому читанні проголосували менше мінімально...
4 Березня 2021 року - 13:00
Згідно з документом, Кабінет міністрів одержує право визначати порядок надання...