Черкаська компанія “Азот” почала процедуру банкрутства

Поділитися:

Процедуру банкрутства компанії Фірташа “Азот” ініціювало акціонерне товариство “Черкасиобленерго”. Причина цього – заборгованість підприємства. Яка за даними обленерго, становить 1,86 млрд гривень. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Кажуть, що борг виник в результаті невиконання «Азотом» своїх зобов’язань на підставі договору про постачання електричної енергії. Тому Черкасиобленерго звернулося до Господарського суду з вимогою відкрити провадження у справі про банкрутство “Азоту”, визнавши “Черкасиобленерго” його кредитором.

Виробництво проти компанії Фірташа обленерго ініціює вже не вперше. Минулого місяця суспільство теж подавало позов до суду проти “Азоту” – про стягнення штрафу за невиплату основного боргу на суму в 371 млн гривень. Однак за даними обленерго, Державна виконавча служба не задовольнила цю вимогу. Тому “Черкасиобленерго” вирішило передати роботу по стягненню боргів на суму близько 700 млн грн від Державної виконавчої служби приватного виконавця.

Нагадаємо, що борги старі, зате компанії нові: уникнути сплати боргів в 23 мільярди гривень раз намагаються газозбути, що входять в регіональну групу газових компаній Дмитра Фірташа. Для цього хочуть перевести свої активи на спеціально створені юридичні особи.

Раніше повідомлялося, що майже 30% акцій Харківобленерго придбала кіпрська компанія Smart Holding, яку пов’язують з Вадимом Новинським.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ