Чергова компанія Гладковського опинилася на межі банкрутства

Поділитися:

Чергова з низки компаній, що входять до складу «Богдан Моторс» – за крок до банкрутства, відповідну справу розглядає господарський суд Дніпропетровської області. Про це повідомляють журналісти “Першого  Ділового” телеканалу.

Минулого місяця цей же суд в рамках справи про банкрутство визнав вимоги одразу декількох компаній на 3 мільярди гривень.

Примітно, що у всіх кредиторів простежується тісний зв’язок з боржником: так Олег Гладковський-Свинарчук, якого звинувачують у тому, що в бутність заступника секретаря РНБО налагодив оборудки із сумнівними комплектуючими для військової техніки, є міноритарним акціонером міжнародного інвестиційного банку.

А мажоритарій там – Петро Порошенко, давній бізнес-партнер Гладковського і свого часу співвласник «Богдану». І такі «ниточки» тягнуться до всіх інших позичальників.

Утім, будуть у справі й, так би мовити, незалежні кредитори: на 20 квітня заплановані судові слухання за звернення одразу двох фінустанов – Укрексімбанку і Юнікредит банку. Обсяг вимог – 1 мільярд 600 мільйонів і 1 мільярд 800 мільйонів гривень.

Але, знов-таки: Укрексім – це банк-гарант виконання договорів підприємств оборонного комплексу. А Гладковський-Свинарчук саме в цій царині напрацював на статтю кримінального кодексу.

Нагадаємо, що понад 5 років пройшло з моменту ліквідації «VAB Банку», а до покарання винних справа так і не дійшла. Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Вищий антикорупційний суд скасував постанову Національного антикорупційного бюро про призупинення попереднього розслідування, таким чином його продовживши.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
7 Травня 2021 року - 15:21
Щороку країна втрачає не менше 24 млрд гривень, які мали...
7 Травня 2021 року - 12:55
Сумська область - єдина територія країни, яка все ще дотримується...
7 Травня 2021 року - 8:28
Премія імені видатного українського академіка Бориса Патона буде вручатися на...
7 Травня 2021 року - 7:59
Запорізька і Полтавська області нарешті вийшли з "червоної" зони карантину