Через місяць Україна отримає оцінку ЄС з приводу промислового безвізу

Поділитися:

Україна наприкінці квітня дізнається про перспективу отримання “промислового безвізу” з Європейським Союзом. Про це розповіла віце-прем’єрка з питань євроінтеграції Ольга Стефанишина.

За її словами, вже за місяць оприлюднять попередній результат оціночної місії у рамках перемовин про угоду ACAA. Вона нагадала, що цьогоріч стартувала робота місії в рамках підписання відповідної угоди та можливості запровадження “промислового беззвізу”.

Стефанишина зазначає, що після такої оцінки з 2022-го року зможуть розпочати відповідні переговори. Найближчого ж місяця почнуться офіційні переговори стосовно лібералізації торгівлі у рамках Угоди про асоціацію, а наприкінці квітня – офіційний діалог з приводу залучення нашої країни до європейського «зеленого курсу».

Раніше ми повідомляли, що інвестори погіршили економічні прогнози по зоні ЄС через локдауни.  Аналітики Goldman Sachs, Barclays, ING і Berenberg знижують свої прогнози зростання економіки єврозони, всупереч поліпшенню економічних перспектив в США і в світі в цілому.

Також ми писали, що Україна нарощує торгівлю з ЄС. Як свідчать дані української митної служби, за перші два місяці поточного року рівень торгівлі зріс одразу на 7% і в грошовому значенні дійшов до 7,09 млрд доларів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо