Через карантин в Україні стали менше рубати ліси

Поділитися:

За підсумками першого кварталу 2020 року масштаби вирубки лісу всередині країни зменшилися на 34% в порівнянні з аналогічною статистикою періоду за попередній рік. Про це повідомляє голова Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький.

Такі зміни пов’язують з безпосереднім введенням карантину в Україні. При цьому раніше серед українських ЗМІ ходили чутки про зворотне збільшення вирубки ліс, які в своєму коментарі голова відомства назвав абсолютним фейком.

Як вказав фахівець, навпаки, за підсумками першої половини 2020 року динаміка вирубки лісу впала на 34%. Також вказується, що окрім карантину на це також мав вплив чинник вдалої реалізації необробленої деревини, яку вдалося розпродати шляхом електронних аукціонів.

Відзначимо, що нещодавно МВС спільно з Державним агентством лісових ресурсів реалізувало електронну систему обігу деревини, яка допомагає виключити бранконьерство в контексті незаконної вирубки лісу.

Як повідомлялося раніше, в Україні набирає масштабів суспільна проблема, пов’язана з крадіжкою понад тридцять тисяч державних водоймищ, які на даний момент використовуються без належного договору про оренду.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо