Через карантин в Україні стали менше рубати ліси

Поділитися:

За підсумками першого кварталу 2020 року масштаби вирубки лісу всередині країни зменшилися на 34% в порівнянні з аналогічною статистикою періоду за попередній рік. Про це повідомляє голова Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький.

Такі зміни пов’язують з безпосереднім введенням карантину в Україні. При цьому раніше серед українських ЗМІ ходили чутки про зворотне збільшення вирубки ліс, які в своєму коментарі голова відомства назвав абсолютним фейком.

Як вказав фахівець, навпаки, за підсумками першої половини 2020 року динаміка вирубки лісу впала на 34%. Також вказується, що окрім карантину на це також мав вплив чинник вдалої реалізації необробленої деревини, яку вдалося розпродати шляхом електронних аукціонів.

Відзначимо, що нещодавно МВС спільно з Державним агентством лісових ресурсів реалізувало електронну систему обігу деревини, яка допомагає виключити бранконьерство в контексті незаконної вирубки лісу.

Як повідомлялося раніше, в Україні набирає масштабів суспільна проблема, пов’язана з крадіжкою понад тридцять тисяч державних водоймищ, які на даний момент використовуються без належного договору про оренду.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Листопада 2021 року - 22:59
Громадяни виступають проти двох нових законів: про референдум і експропріацію
27 Листопада 2021 року - 22:28
Штам «омікрон» виявили в двох осіб - у районах Челмсфорд...
27 Листопада 2021 року - 18:01
Літургію до Дня пам'яті жертв голодомору в Україні у храмі...
27 Листопада 2021 року - 17:02
У перший тиждень січня буде лише 3 робочих дні