Бізнес зможе сплатити податки через додаток «Дія»

Поділитися:

У додатку «Дія» зовсім скоро буде доступна нова функція. Так, фізособи-підприємці (ФОП) зможуть оплатити податки онлайн. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«У квітні ми запускаємо в додатку” Дія “можливість в кілька кліків оплачувати податки для ФОПів. Це взагалі інша культура. Заходиш – додаток саме “розуміє”, скільки грошей там у тебе надійшло в банк для того, щоб автоматично нараховувати податок. Додаток автоматично все бачить. Якщо у тебе гроші були отримані не електронно, ти можеш ввести, оплатити, – картка вже прив’язана, або додати в один клік, або в Apple Pay, Google Pay оплатити. Тобто в два-три кліка у тебе сплачено податки », – розповів глава Мінцифри.

Відомо, що в Україні велика тіньова економіка, тому такі можливості легалізації податків потрібно використовувати.

Слід зазначити, що на порталі державних послуг «Дія» в списку проектів цифрової трансформації є розділ «Цифрова трансформація адміністрування податків, зборів, платежів, єдиного внеску (е-податки)». Зараз там представлені 7 підпроектів.

Нагадаємо, що в додатку «Дія» українці заплатили близько 6 млн гривень боргів і штрафів. Відомо, що 3800 боргів громадяни сплатили на суму 4,2 млн гривень, а також 4900 штрафів на суму 1,8 млн гривень.

Раніше повідомлялося, що Міністерство цифрової трансформації України анонсувало відкриття спеціальних центрів для підтримки користувачів «Дія.Бізнес», які займаються підприємницькою діяльністю. Про це повідомляє заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ