Біткоіну загрожує обвал

Поділитися:

Експерти-фінансисти кажуть, що біткоїн у 2020 році може повторити своє стрімке падіння, що сталося у 2017-му. Тоді цьому передувало стрімке зростання. Зараз інвестори зайняли вичікувальні позиції та ніби дивляться на ситуацію з усіх боків. Зокрема йдеться про те, коли ж можна буде продати біткоїни на максимумі, аби отримати вигоду.

За прогнозами, це може статися ще до кінця поточного року. Після обвалу ситуація стабілізується, а якщо казати про далеку перспективу, то біткоїн буде зростати. Наразі, на думку багатьох обізнаних людей, саме біткоїн є захисним активом, тож його залюбки купують задля того, аби врятувати накопичення, зароблені роками.

Вже до кінця 2020 року вартість одного біткоїна може сягнути 20-25 тисяч доларів, а у перспективі й 40 тисяч за одну монету.

Раніше повідомлялося про те, що ще у травні 2020-го Роберт Кіосакі прогнозував, що біткоїн замінить долар. Як писало тоді видання ForkLog, цитуючи слова бізнесмена, він уже збільшив інвестиції в золото, срібло і біткойни після наміри влади США влити трильйони доларів в порятунок пенсійних планів.

Також ми писали й про те, що світові біржі неохоче співпрацюють з українцями. Світові платформи криптовалют в Україні не бажають вести співпрацю з громадянами нашої країни. Днями Блокчейн-Асоціація України (БАУ) розповіла про причини такого стану речей.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
25 Листопада 2020 року - 10:10
Відповідний проект був створений за участю Державної прикордонної служби України
25 Листопада 2020 року - 9:51
Середня вартість одного тесту в Чехії - 200 крон
25 Листопада 2020 року - 9:33
Такі дії стали результатом порушення закону про нерозповсюдження зброї відносно...
24 Листопада 2020 року - 22:30
Роздрібні оператори 24 листопада знизили вартість автогазу на 5-10 коп/л