Білл Гейтс дасть 2 млрд доларів на порятунок клімату

Поділитися:

Два мільярди доларів планує інвестувати у порятунок клімату голова компанії Майкрософт Білл Гейтс. Про це він заявив в інтерв’ю німецькому виданню Хандельсблатт, повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“.

Ідеться про стартапи і проекти, спрямовані на боротьбу з глобальними кліматичними змінами. Гейтс вважає – всі провідні держави світу повинні також зробити свій внесок у порятунок планети. А ще – щонайменше вп’ятеро збільшити витрати на дослідження у профільній галузі – а це до ста десяти мільярдів доларів щороку. При цьому додав – світова промисловість не повинна відмовлятися від атомної енергії. Адже альтернативних джерел – сонця, вітру та води – не вистачить, щоб задовольнити світові потреби в електриці.

Разом із тим, додає глава Майкрософт, покладає великі надії на технологію фільтрації вуглекислого газу з атмосфери. Ще одним потенційно продуктивним джерелом вважає водневе паливо. Адже завдяки його використанню можна істотно скоротити викиди вуглекислого газу, зокрема, під час виробництва цементу й сталі.

Раніше ми повідомляли, що президент США Джо Байден оголосив про масштабні дії із порятунку клімату.

Також ми писали, що Нацбанк прораховує вплив клімату на українську економіку.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ