Банки розповіли про посткарантинні переваги багатих клієнтів

Поділитися:

Українські банкіри повідомляють, що під час коронавірусної пандемії заможні клієнти змінили ставлення до private banking. Про це йшлося під час круглого столу за участі банкірів.

Вони зазначили, що спостерігається скорочення luxury-сегменту. Заможні громадяни переглянули свої пріоритети витрачання коштів, перефокусувавши свої основні напрямки, і вже не так активно купують дорогі яхти, нерухомість, як і орендують їх за кордоном.

Також повідомляється, що в якійсь мірі кошти з рахунків «перекочували» в кеш. Окрім того, на тлі зниження валютних ставок – частина заможних громадян перейшла із депозитів у державні папери.

Бізнесмени стали більше думати не про те, куди витратити кошти, а як посприяти своєму бізнесу. На 40−50% збільшився акцент потреби послуг корпоративного бізнесу у private banking, зазначили банкіри.

Раніше повідомлялося про те, що громадяни України стали активніше брати кредити під час карантину. Слід зазначити, що українці стали віддавати перевагу оформленню кредитів онлайн. Так, минулого року майже 10 млн договорів були укладені таким способом. Тому, кажуть експерти, ринок кредитування буде і надалі розвиватися в напрямку дистанційних послуг.

Також ми писали, що українці активно накопичують гроші в банках. У Фонді гарантування вкладів фізосіб повідомляють, що на початок травня загальний обсяг вкладів громадян, а також фізосіб-підприємців, у банках-учасниках Фонду становив 621 млрд 650 млн грн в еквіваленті. Зазначається, що це на 10 млрд 350 млн грн більше, ніж місяцем раніше.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2021 року - 10:28
Зараз обговорюється будівництво нового СІЗО під Києвом
17 Вересня 2021 року - 10:13
Найближчим часом частина територій України знову розподілиться в «жовту» зону...
17 Вересня 2021 року - 9:44
Їх майже неможливо підробити
17 Вересня 2021 року - 9:28
Громадяни зможуть отримати кошти для відкриття власної справи