Байден виділить 3,5 трлн доларів на порятунок економіки США

Поділитися:

3,5 трильйони доларів на порятунок економіки запланував виділити президент США Джо Байден. Його вже ухвалили обидві Палати Конгресу, та на часі вирішити, де саме взяти таку суму, як повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

В найближчі роки саме це стане наріжним каменем американської економічної політики. Серед основних пунктів – істотне скорочення податків для середнього класу та оплачувана відпустка з догляду за дитиною. Щодо освіти, її зроблять доступною для всіх дошкільнят, а для подальшого навчання створять громадські коледжі.

Нарешті, Вашингтон розвиватиме програми медичної допомоги та боротиметься з кліматичними змінами. Щоб втілити амбітні плани в життя, значно підвищать оподаткування для великих корпорацій і заможних громадян.

Так, корпоративний збір зросте з 2021 року до 28%. Раніше 45-й президент США Дональд Трамп назвав пропозиції Байдена планом знищення Америки.

Тим часом Сенат США вимагає нових санкцій проти російського проекту «Північний потік-2».

Як пише видання The Wall Street Journal, двоє сенаторів-республіканців Пет Тумі та Тед Круз можуть затримати на невизначений час призначення керівництва американського Міністерства фінансів, якщо адміністрація президента США не введе санкції проти Nord Stream 2 AG, який є оператором «Північного потоку-2».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Жовтня 2021 року - 10:12
Нові заходи набудуть чинності вже 8 листопада
16 Жовтня 2021 року - 9:43
Один з авіалайнерів з новим українським номером UR-CTC 14 прибув...
16 Жовтня 2021 року - 8:41
Такі дані відомство представило станом на 13 жовтня 2021 року
16 Жовтня 2021 року - 8:12
Перевірки потрібні для вирішення питання з забрудненням повітря