Анонсовано нову зустріч Всесвітнього економічного форуму в Давосі

Поділитися:

Щорічна зустріч Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) відбудеться у Швейцарії в Давосі-Клостерс 17-21 січня 2022 року за безпосередньої участі лідерів держав і представників бізнесу. Про це повідомила прес-служба ВЕФ.

Зазначається, що зустріч буде присвячена розвитку капіталізму всіх зацікавлених сторін, використання технологій четвертої промислової революції і забезпечення більш інклюзивної майбутнього в сфері праці.

«‎Пандемія посилила розкол в суспільстві. Це критичний рік для лідерів, щоб зібратися разом і сформувати необхідні партнерські відносини і політику. Зустріч збере разом далекоглядних лідерів, які будуть розвивати співробітництво з участю багатьох зацікавлених сторін і вирішувати нагальні економічні, політичні та соціальні проблеми світу»‎, — йдеться в повідомленні.

Раніше стало відомо місце України в рейтингу економічних свобод.

Також ми писали про те, що міністр Олексій Резніков презентував Стратегію економічного розвитку Луганської та Донецької областей, а аудиторією для нього були близько п’ятдесяти іноземних партнерів, серед яких і представники посольств інших країн в Україні. На цей раз мова йшла про інвестиції і їх захисту, створення сучасної системи страхування, яка містить військові та політичні ризики. Також були питання, що стосуються оподаткування.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Жовтня 2021 року - 22:01
Попередньо - перший непілотований випробувальний політ відбудеться у лютому наступного...
23 Жовтня 2021 року - 18:01
Умови зони найвищої епіднебезпеки почнуть діяти з 26 жовтня.
23 Жовтня 2021 року - 17:32
Висота «Око Дубая» - більше 250 метрів.
23 Жовтня 2021 року - 12:10
Шахраї маскували свої дії під виконання службових обов'язків