АМКУ порушив справу проти Миколаївського морпорту

Поділитися:

До Антимонопольного комітету України надійшла заява, в якій Миколаївський морський порт звинувачують у порушенні законодавства про захист економічної конкуренції. АМКУ одразу відреагував на заяву та відкрив справу.

Антимонопольний комітет розпочав розслідування діяльності Миколаївської філії ДП «Адміністрація морських портів України». До цього морські агенти-представники власників суден спільно з компанією «Нібулон» звернулися до Комітету із заявою, вказавши на додаткові та незаконні стягнення морпортом із суден корабельні збори.

Повідомляється, судна, що прямують через акваторію морського порту «Миколаїв» у межах суднового ходу до мортерміналу «Нібулон», змушені сплачувати корабельні збори двічі: Миколаївському морпорту та безпосередньо «Нібулону».

В результаті подвійні збори призводять до додаткових витрат, що в свою чергу впливає на підвищення цін для кінцевого покупця – вантажоодержувача.

У заяві уточнюється, що ці обставини негативно впливають на конкурентоспроможність Нібулону, знижуючи її в порівнянні з іншими суб’єктами, що спеціалізуються на перевалці зернових вантажів.

Згідно з попереднім розглядом справи, АМКУ називає дії філії Миколаївського морпорту – незаконними, які порушують економічну конкуренцію. Після розгляду цих дій відкрито відповідне провадження проти АМПУ.

Раніше ми писали про зупинення АМКУ приватизації купленого на аукціоні заводу «Більшовик».

Також ми повідомляли про те, що Антимонопольний комітет видав рекомендації «Укравтодору» щодо тендерів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Листопада 2021 року - 16:04
У ВООЗ заявили, що випадки зараження штамом «Омікрон» можливі і...
29 Листопада 2021 року - 13:54
Проект реконструкції передбачає демонтаж існуючої бетонної смуги
29 Листопада 2021 року - 13:12
Абло боровся з рідкісною та агресивною формою раку
29 Листопада 2021 року - 11:47
Президент України відвідає кордон із Білорусією