АМКУ оштрафував виробника горілки майже на пів мільярди гривень

Поділитися:

Антимонопольний комітет (АМКУ) призначив штраф у розмірі майже 500 тис. грн компанії ТОВ «Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро». Вищеназвана компанія використала дизайн склянки та етикетки для своїх напоїв, які є майже ідентичними тим, які виробляються на підприємстві «Стронгдрінк».

У пресслужбі АМКУ повідомили, що дії ТОВ «АКБ Дніпро» було визнано порушником законодавства у частині недобросовісної конкуренції. Рішенню передувало звернення виробника продукції, яка вже знайома українцям. Йдеться про горілку «Хлібна сльоза».

Окрім накладеного штрафу АМКУ заборонив підприємству продовжувати використовувати оформлення упаковки для спиртних напоїв, які подібні до вищеназваної продукції «Стронгдрінк».

Раніше повідомлялося, що АМКУ взявся за рекламу ліків. Зокрема, комітет видав шести українським фармацевтичним компаніям обов’язкові для розгляду приписи прибрати з реклами ліків відомості, які можуть ввести споживача в оману.

Також ми писали про перевірку книгарень, яку здійснює антимонопольний комітет України. Зокрема, мова йде про мережі «Книгарня Є», і ТОВ «Видавництво Моя Книжкова Полиця». Справу розпочато за фактом припинення співпраці мереж з онлайн магазином Yakaboo, оскільки останній пропагував на території України так званий «русский мир».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
25 Листопада 2020 року - 9:33
Такі дії стали результатом порушення закону про нерозповсюдження зброї відносно...
24 Листопада 2020 року - 22:30
Роздрібні оператори 24 листопада знизили вартість автогазу на 5-10 коп/л
24 Листопада 2020 року - 22:26
Два тижні повних обмежень до Нового року і відмова від...
24 Листопада 2020 року - 21:29
Тільки протягом листопада біткоїн подорожчав майже на 40%