Акціонери “Мотор Січі” подали до суду

Поділитися:

Акціонери «Мотор Січі» звернулися до суду з клопотанням: хочуть нарешті встановити для Служби безпеки України строки для прийняття законного рішення в ініційованому СБУ кримінальному провадженні. Його розпочато ще у 2017 році.

Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Однак суд поки що відмовив у задоволенні цього клопотання акціонерів. За словами адвоката, така позиція суду фактично дозволяє СБУ та іншим державним структурам постійно блокувати акції «Мотор Січі» і діяльність компанії.  Тим самим порушуються права її інвесторів і акціонерів.

Адвокат говорить, що  суддя навмисне ігнорує доводи адвокатів про надмірну тривалість досудового розслідування і відсутність будь-якого рішення. Адже триває воно вже 3 з половиною роки. І за цей час слідством не було проведено жодних слідчих дій.

А СБУ після арешту акцій взагалі перестало проводити розслідування і встановлювати істину. Як зазначають власники акцій, безкарність чинного менеджменту завдає акціонерам ПАТ «Мотор Січ» великі збитки.  Наприклад, правоохоронними органами було встановлено схему виведення грошей посадовими особами підприємства на суму 430 млн грн. За даним фактом проводитиметься досудове розслідування.

Нагадаємо, акції «Мотор Січі» й надалі – під арештом. Столичний Шевченківський райсуд відхилив клопотання інвесторів компанії щодо зняття чотирьох однотипних арештів з акцій підприємства.

Також раніше ми писали про те, що адвокати «Мотор Січі»  мають намір спростовувати арешт акцій у 2017 році.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
26 Січня 2021 року - 18:03
Надалі влада розраховує на результати розслідування, яке зараз проводить АМКУ...
26 Січня 2021 року - 16:29
Йдеться про мільйонні збитки та підозру, що була оголошена через...
26 Січня 2021 року - 16:02
Пріоритетні дії спрямовані на те, щоб повернути довіру громадськості до...
26 Січня 2021 року - 15:03
Таке рішення було прийнято на період проведення переговорів