Аеропорт Київ реконструюють тільки до 2025 року

Поділитися:

Міжнародний аеропорт Київ реконструюють до кінця 2025 року. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Так, зокрема, 2021-2022-й роки передбачено розробку проектної документації, проведення експертизи і затвердження плану будівництва.

Реконструкція передбачає добудову злітної смуги, будівництво нових руліжних доріжок і перонів. Також хочуть оновити світлосигнального і радіонавігаційного обладнання.

Таким чином буде підвищено клас аеродрому. Це дозволить приймати літаки з більшою пасажиромісткістю, типу Airbus A321, а потім і скоротити кількість рейсів при збільшенні пасажиропотоку. При цьому посадка літаків буде точніше і безпечніше.

Нагадаємо, що держпідприємство «Фінансування інфраструктурних проектів» Міністерства інфраструктури підписало договір з генеральним підрядником на будівництво нового аеродромного комплексу в міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ».

Раніше повідомлялося, що уряд схвалив укладення угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо розвитку аеропорту «Бориспіль» та залученні для реалізації цього проекту позики від ЄІБ в розмірі 270 млн євро.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 22:57
Фахівці оцінюють суму вкраденого в десятки мільйонів доларів
20 Квітня 2021 року - 22:28
Місцеві "аналітики" провину за таку шкоду поклали на українську сторону
20 Квітня 2021 року - 21:30
До набрання чинності, виконавці могли стягувати кошти тільки за несплату...
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...