Завдяки «зеленим» рішенням постачальника YASNO кількість викидів СО2 щороку зменшується на 300 тисяч тон

Поділитися:

Як роздрібний бренд Групи ДТЕК YASNO підтримує запровадження Європейських зелених угод (Green Deal) в Україні та перехід до циркулярної економіки. Торік YASNO приєднався до ініціативи «Бути рушієм змін: 15 зобов’язань перед споживачами» міжнародної асоціації постачальників електроенергії та газу Eurelectric і став єдиним представником України серед понад 90 компаній. Мета ініціативи – сприяти впровадженню послуг з електромобільності, енергоефективності й розвитку відновлюваних джерел енергії і допомагати споживачам користуватися цими послугами. Уже зараз продукти і послуги «зеленого» постачальника YASNO допомагають клієнтам скорочувати кількість викидів вуглецю сумарно на 300 тисяч тон за рік.

Ключову роль у цьому відіграє напрямок YASNO Efficiency. 80 реалізованих проєктів на українських металургійних і гірничодобувних підприємствах із сумарними інвестиціями 500 млн грн сприяють зменшенню кількості викидів на 140 тисяч тон СО2 щороку, розповіла керівник департаменту з маркетингових комунікацій та зв’язків із громадськістю YASNO Лілія Середа на форумі SHKALA.

За словами Лілії Середи, енергосервісна компанія YASNO Efficiency «під ключ» виконує модернізацію підприємств, інвестуючи власні кошти, і гарантує клієнтам економію ресурсів та коштів як результат реалізованих проєктів. Окрім пропозицій для бізнесу, YASNO створює цілу екосистему рішень і для приватних клієнтів:

  • 50 тисяч українських родин користуються енергоефективними наборами YASNO Smart, що дозволяють заощаджувати до 50% витрат на електроенергію вдома, і при цьому знижують кількість викидів на 45 тисяч тон на рік.
  • У трьох регіонах, де YASNO постачає електроенергію, понад 5 тисяч домогосподарств виробляють електроенергію на приватних сонячних станціях, отримують від постачальника перераховані від держави за «зеленим» тарифом кошти і скорочують викиди СО2 на 123 тисячі тон щорічно.
  • 29 швидких зарядок мережі YASNO EMobility заряджають електромобілі в Києві та на трасах у напрямку Львова, Одеси, Полтави. За рік YASNO зарядив клієнтів на понад 565 тисяч кВт∙год, що еквівалентно скороченню викидів CO2 на 380 тон.

Також YASNO пропонує клієнтам системи зберігання енергії та енергоефективну кліматичну техніку.

«Допомога українцям у тому, щоб раціонально використовувати енергоресурси і підвищувати комфорт за допомогою інноваційних рішень  це основа нашої стратегії розвитку. Ми будуємо бізнес як постачальник «зелених» рішень. Не лише продукти YASNO допомагають клієнтам заощаджувати. Близько 60% наших комунікацій присвячені темі енергоефективності і покликані навчити українців більш бережливому споживанню електроенергії, газу, тепла», – підсумувала Лілія Середа.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Березня 2021 року - 21:32
Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд столиці
5 Березня 2021 року - 20:31
Як відомо, санкції проти самого олігарха і проти членів його...
5 Березня 2021 року - 19:26
Йдеться про порушення, які були зафіксовані в грудні 2020 року...
5 Березня 2021 року - 18:32
20% всіх тендерних коштів пройшло через «Укравтодор»