Видання Трибуна: про що почитати поціновувачам спорту?

Поділитися:

Якщо не уявляєте свого життя без спортивних новин, пильно слідкуєте за спортивними подіями в Україні та світі, вам точно сподобається інтернет-видання Tribuna.com. На сайті Трибуна спорт юа є наскрізною темою, яка висвітлюється всебічно. З’ясуємо, що цікавого є в цьому виданні.

Огляд сайту Tribuna.com: найпопулярніші напрямки

Трибуна вважається провідним українським спортивним виданням, на якому зібрані найактуальніші спортивні теми. Футбол, бокс, біатлон, баскетбол, теніс, покер — далеко не всі тематичні розділи сайту. Особливість видання полягає в тому, що тут можна почитати не лише свіжі спортивні новини, але й багато інших цікавих матеріалів:

  • інтерв’ю з відомими спортсменами;
  • репортажі з місця подій;
  • аналітику з думками експертів;
  • турнірні таблиці;
  • блоги.

Також окремий розділ присвячений аукціонам. У контексті повномасштабного вторгнення важливість такого виду активності значно зросла, адже зібрані кошти йдуть на підтримку українських військових, їхніх родин та українців, які постраждали від агресії росіян. Як правило, лотами стають трофейні речі відомих українських спортсменів, наприклад, м’ячі, футболки, квитки з автографами.

Крім цього, варто звернути на блогосферу сайту. В цьому розділі дописувачем може стати будь-хто, а найпопулярніші блогери отримують потужну читацьку підтримку. Тут часто публікуються великі матеріали з оглядами спортивних подій, підсумками, альтернативними поглядами на актуальні події тощо. Найкращі матеріали мають усі шанси потрапити на головну сторінку.

Сайт і не тільки: де ще представлена Трибуна?

Сайт видання Трибуна має аудиторію, що налічує більше п’яти мільйонів людей на місяць. Однак Tribuna.com — не єдине місце «‎прописки»‎. Крім багатофункціонального інтернет-ресурсу, видання також реалізує такі проєкти, як мобільні застосунки для iOS та Android і декілька YouTube-каналів.

Представники Трибуни наголошують, що під час створення спортивного контенту спираються на західні стандарти та принципи незалежної журналістики. Саме тому видання стало не просто ресурсом із новинами та аналітикою, але й потужним майданчиком для обговорення найгарячіших питань спорту. Це стосується не лише блогів, але й коментарів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо