«Україна світові»: “ДС” запускає проект про експортних ринках

Поділитися:

Наша країна відома за кордоном не тільки завдяки руді і зерну.

Українські вина п’ють в Канаді, губками made in Ukraine миють посуд в США, а на стільцях, зроблених під Києвом, сидять офісні працівники в Австралії. Згідно зі статистичними даними, три чверті нашого експорту займають сировина і напівфабрикати, але Україна знаменита в світі не тільки зерном, соняшниковою олією і рудою.

Напередодні Дня незалежності України «Деловая столица» починає інтерактивний проект «Україна світові», в рамках якого ми будемо знайомити читачів з компаніями, які експортують готову продукцію. Завдяки зростанню експорту в країну приходить валюта, з’являються робочі місця і перспективи для економічного зростання, а за кордоном формується позитивний бренд України як країни.

На карті «Україна світові» сьогодні представлені компанії, що займають лідерські позиції з експорту в своїх галузях. Підбір здійснювався виходячи з географії експорту, фінансових показників, а також на підставі опитування представників ринку. Але компаній, що представляють на світових ринках українські товари, значно більше. Тому «ДС» пропонує і представникам компаній-експортерів, і читачам взяти участь у розвитку проекту – відправляйте на [email protected] свої побажання про те, продукцію якої фірми варто було б відзначити на нашій карті «Україна світові».

Прес-служба ВД «Картель»

Тел.: 050-337-30-33

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
29 Листопада 2020 року - 20:57
При цьому банки будуть працювати так, як вирішить Національний банк...
29 Листопада 2020 року - 17:53
Лише впродовж минулої доби у європейських країнах було зафіксовано більше...
29 Листопада 2020 року - 15:55
Головне нововведення полягатиме в постійному моніторингу якості адмінпослуг, які надаються...
29 Листопада 2020 року - 11:56
Із загальної кількості нових випадків, захворіло 599 дітей і 408...