Працівники компанії ТОВ « БСХ Побутова Техніка» (BSH) здійснили благоустрій ігрового майданчика школи-інтернату

Поділитися:

23 липня 2021 року працівники ТОВ «БСХ Побутова Техніка» (BSH) в рамках програми соціальної відповідальності компанії реалізували проєкт благоустрою школи-інтернату № 12 Дарницького району м. Києва.

BSH багато років поспіль надає фінансову допомогу «Фонду Асперн», а цього року було прийнято рішення посприяти не лише фінансово, а й присвятити час благоустрою дитячого майданчика при школі-інтернаті та поділитися теплом і увагою, яких так потребують маленькі діти.

Кількість учасників заходу – понад 50 працівників BSH та членів їхніх родин, які власними силами пофарбували та відремонтували комплекс із гірками, гойдалки і лави на дитячому майданчику школи, вивезли сміття з території та завезли пісок. Працівники також привезли дітям подарунки й домашню випічку, а діти подякували їм малюнками й аплікаціями, які створили власноручно.

«Ми прагнемо поліпшувати якість життя людей та співпрацюємо з соціальними організаціями. Благоустрій закладів освіти для дітей, які живуть у школах-інтернатах, – важлива частина нашої програми соціальної відповідальності. Бачити радість цих дітей – було найкращою винагородою для нас», – розповідає Сергій Максімов, генеральний директор ТОВ «БСХ Побутова Техніка».

У спеціальній школі І-ІІ ст. № 12 Дарницького району м. Києва навчається 207 дітей з особливими освітніми потребами віком від 6 до 16 років, із яких 107 дітей мають пільгові категорії: це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також діти, батьки яких мають статус учасника воєнних дій в зоні АТО.

ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «БСХ Побутова Техніка» є 100%-м дочірнім підприємством компанії BSH Hausgeräte GmbH («БСХ Хаусгерете ГмбХ») та офіційним дистриб’ютором побутової техніки BOSCH, SIEMENS, GAGGENAU в Україні.

Місією компанії є покращення якості домашнього життя завдяки винятковим брендам, продуктам високої якості та інноваційним рішенням.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Листопада 2021 року - 16:04
У ВООЗ заявили, що випадки зараження штамом «Омікрон» можливі і...
29 Листопада 2021 року - 13:54
Проект реконструкції передбачає демонтаж існуючої бетонної смуги
29 Листопада 2021 року - 13:12
Абло боровся з рідкісною та агресивною формою раку
29 Листопада 2021 року - 11:47
Президент України відвідає кордон із Білорусією