Новинка iPhone 12 Pro була розкуплена в магазинах АЛЛО за перші три дні

Поділитися:

АЛЛО завершила перший етап попередніх замовлень на iPhone 12 Pro та iPhone 12. Зарезервований обсяг моделі iPhone 12 Pro був викуплений у магазинах АЛЛО за три дні. Перші покупці вже 30/10/2020 отримали свої смартфони.

Незабаром стартують попередні замовлення на новинки iPhone 12 Pro Max та iPhone 12 mini, а старт продажів очікується 20 листопада. Найімовірніше, iPhone 12 Pro Max буде дорожчим за iPhone 12 Pro приблизно на 10%, а iPhone 12 mini — приблизно на 10% дешевшим від iPhone 12.

Про дату офіційного старту продажів і ціни буде оголошено додатково.

Найпопулярнішою моделлю на етапі збору call back стала iPhone 12 Pro Max. Кількість заявок на неї у 1,5 рази перевищує заявки на iPhone 12 Pro та в 3 рази — на всі інші моделі. Найпопулярнішим став колір Pacific Blue — новий колір, який представлений і в лінійці iPhone, і в Apple Watch.

 «Статистика наших попередніх замовлень показує, що всі зарезервовані моделі уходять буквально за лічені години. Клієнти АЛЛО знають, що завжди можуть розраховувати на нас, як на постачальника якісних технологічних новинок. Тим паче, якщо мова йде про світові топ-бренди. Уже цього місяця свої гаджети отримає друга хвиля покупців. І це тільки початок», — говорить Олександр Ступаков, керівник відділу смартфонів АЛЛО.

 

Про АЛЛО:

АЛЛО  це компанія для тих, хто хоче стати краще, технологічніше, жити комфортно й сучасно. Найбільший рітейлер смартфонів і гаджетів, сучасної техніки й товарів для дому та відпочинку, від косметики й інструментів до одягу й меблів, який є маркетплейсом національного масштабу з доставкою замовлень на пошту, додому і в магазини у 140 містах України. Allo.ua — тицяй що хочеш!

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
29 Листопада 2020 року - 20:57
При цьому банки будуть працювати так, як вирішить Національний банк...
29 Листопада 2020 року - 17:53
Лише впродовж минулої доби у європейських країнах було зафіксовано більше...
29 Листопада 2020 року - 15:55
Головне нововведення полягатиме в постійному моніторингу якості адмінпослуг, які надаються...
29 Листопада 2020 року - 11:56
Із загальної кількості нових випадків, захворіло 599 дітей і 408...