Індустрія фастфуду: шаурма витісняє інші етнічні страви

Поділитися:

Останні два роки були непростими для багатьох сфер обслуговування, які безпосередньо працюють з цільовою аудиторією споживачів. Одним із найбільш постраждалих напрямків став ресторанний бізнес, кафе та бари, які або закривалися повністю, або працювали із серйозними обмеженнями.

Фастфуд у зоні ризику

У контексті точок фастфуду все не так плачевно, хоча падіння клієнтського потоку та споживчої активності тут теж спостерігається. Але як показала практика, точки швидкого харчування виявилися більш пристосованими до карантинних умов роботи.
Можливо, саме тому багато закладів громадського харчування у швидкому темпі почали замовляти обладнання на https://www.enjoy-trade.com.ua/, щоб відкривати свої «вуличні точки», віконця з роботою на виніс, а також розширювати меню з акцентом на доставку.
Важко передбачити, як розвиватиметься сфера ресторанного та швидкого харчування в найближчому майбутньому, але поки що підприємцям, мережевим закладам та дрібним точкам доводиться уважно стежити за новими вимогами контролюючих органів та медиків.

Лідери сегменту

Нарівні з сервісами доставки, які почали з’являтися останні два роки, як гриби після дощу, відносно непогано почуваються заклади, які працювали «на винос» ще в «доковідні» часи. Незважаючи на нові правила роботи, що знижують ймовірність зараження через спілкування та продукти харчування, точки фастфуду не втратили основну частину аудиторії.

Показовий приклад – точки шаурми, донерів та кебабів, які згодом витіснили будь-які інші етнічні страви. Принаймні у форматі вуличної їжі. І якщо на фуд-кортах ще залишилися представники мережевих закладів, японська, грузинська та європейська кухні, то на вулицях правлять бал саме заклади із шаурмою. Хоч якусь конкуренцію їм роблять лише хот-доги та пиріжкові.
Причина стабільного попиту – не тільки народна любов до м’яса в лаваші і не лише відносної доступності страви, а й поширення спеціалізованих точок. Відкриття закладу з шаурмою, як правило, не вимагає купівлі дуже дорогого обладнання на кшталт печей для піци або тандирних печей – все обмежується доступними агрегатами для смаження м’яса.
Переглянути каталог апаратів для точок шаурми ви можете на сайті спеціалізованого магазину обладнання для кафе, ресторанів, барів та точок фастфуду: https://www.enjoy-trade.com.ua/dlja-fast-fuda/apparaty-dlya-shaurmy.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Листопада 2021 року - 13:54
Проект реконструкції передбачає демонтаж існуючої бетонної смуги
29 Листопада 2021 року - 13:12
Абло боровся з рідкісною та агресивною формою раку
29 Листопада 2021 року - 11:47
Президент України відвідає кордон із Білорусією
29 Листопада 2021 року - 9:26
Снігопади очікуються з 30 листопада