ДТЕК підписав тристоронній меморандум про взаєморозуміння з інвестиційним фондом з ОАЕ та компанією, що спеціалізується на відновлюваних джерелах енергії

ДТЭК
Поділитися:

Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко підписав тристоронній меморандум про взаєморозуміння з Mubadala Investment Company, яка керує портфелем активів та інвестицій у $232 млрд в ОАЕ та за кордоном, і Masdar — її дочірньою компанією в сфері відновлюваних джерел енергії.

Підписання меморандуму про взаєморозуміння спрямоване на розвиток міжнародного партнерства задля реалізації цілей Нової Стратегії ДТЕК 2030. Mubadala, Masdar і ДТЕК згідно з меморандумом, вивчать потенційну можливість спільних інвестицій у проєкти відновлюваної енергетики в Україні та за кордоном.

«ДТЕК поставив собі за мету— досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Ми вже побудували вітро- та сонячні електростанції потужністю 1 ГВт, що стало внеском компанії в глобальну боротьбу зі зміною клімату. Сьогодні спільно з нашими партнерами Mubadala, Masdar ми робимо наступний крок на шляху до цієї мети, — зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко. – Ми вітаємо міжнародне співробітництво й партнерство як основу майбутнього успіху. Це честь і відповідальність для нашої компанії бути провідником для іноземних інвестицій в Україну».

«Як світовий лідер в галузі відновлюваних джерел енергії, представлений більш ніж у 30 країнах, Masdar вітає цю можливість допомогти Україні в досягненні її цілей у галузі чистої енергії, — сказав Мохамед Джаміль Аль Рамахі, виконавчий директор Masdar. – Наша бізнес-модель ґрунтується на формуванні міцних партнерських відносин у галузях і регіонах, в яких ми працюємо, і ми з нетерпінням чекаємо можливості вивчити потенційні сфери співпраці з ДТЕК в Україні. Використовуючи наш спільний досвід, Masdar і ДТЕК зможуть найкращим чином визначити подальший шлях розвитку сектору відновлюваної енергетики України».

Меморандум був підписаний під час офіційного державного візиту Президента України Володимира Зеленського та Першої леді України Олени Зеленської в ОАЕ.

Під час візиту були підписані меморандуми про взаєморозуміння з українськими міністерствами, державними і приватними компаніями, метою яких є вивчення взаємовигідних інвестиційних можливостей.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Березня 2021 року - 21:32
Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд столиці
5 Березня 2021 року - 20:31
Як відомо, санкції проти самого олігарха і проти членів його...
5 Березня 2021 року - 19:26
Йдеться про порушення, які були зафіксовані в грудні 2020 року...
5 Березня 2021 року - 18:32
20% всіх тендерних коштів пройшло через «Укравтодор»