Андрій Насіковський: Перша черга ЖК “Метрополіс” була введена в експлуатацію

Поділитися:

Перший і другий будинок ЖК “Метрополіс” групи компаній DIM отримав від ДАБІ сертифікат відповідності № IУ123210330681, що підтверджує готовність об’єкта до експлуатації.

“Для нашої групи компаній DIM – це перший масштабний проєкт ЖК з концепцією “місто в місті”, який ми почали будувати. А за складністю реалізації, з урахуванням параметрів, які виникли під час проєктування і будівництва – один з найцікавіших ” – коментує партнер групи компаній DIM Андрій Насиковський.

“Метрополіс” – це житловий комплекс класу комфорт-плюс, розташований в самому зеленому районі столиці, за адресою: м Київ, вул. Академіка Заболотного, 1. Вдале розташування ЖК, поруч з Голосіївським парком і ВДНХ, дозволить насолоджуватися природою і одночасно залишатися в ритмі столичного життя.

У кожному з 4 житлових будинків запроєктоване дизайнерське лобі з м’якими диванами і зручними зонами для очікування або відпочинку. Швидкісні ліфти і панорамне скління вдало виділяють цей комплекс серед інших. Для автовласників передбачений наземний і підземний паркінг з зарядками для електромобілів

Нагадуємо, що введення в експлуатацію третього будинку заплановане на IV квартал 2021 року. Також, в квітні цього року почались продажі квартир в 4 будинку “Метрополіса”.

Ба більше, при виборі квартир в 3 і 4 будинку ви зможете скористатися сервісом #READYDIM.

Це прекрасна можливість отримати квартиру з уже готовим ремонтом. Потрібно буде  лише вибрати бажаний стиль, кольорову гаму та один із запропонованих цінових пакетів. Ніякого стресу і переживань через пошук будівельних матеріалів, робочих і необхідності постійного контролю.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом