Польське посольство поскаржилося на незахищеність інвесторів в Україні

Поділитися:

Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький заявив, що інвестори в Україні не захищені від адміністративних порушень або нечесної конкуренції інших суб’єктів бізнесу. Саме тому уряду довелося погодитися на закон про банківську діяльність. Ще однією причиною цього рішення Ціхоцький називає відсутність судової реформи в Україні.

“На жаль, судова система в Україні працює за якимось іншими стандартами. Тому, можливо, потрібно було затвердити такий закон з приводу банків”, – заявив посол Польщі в Україні.

Ситуація з публічними фінансами в Україні дуже складна, саме це призвело до того, що банківська і аграрна реформи були затверджені.

“Темпи розвитку країни за ці останні 4-5 років були набагато вище, ніж за 20 років до Майдану. Але ситуація може дуже швидко повернутися до дореформеної, ситуації кризи. На жаль, політики України не змогли застрахувати країну від дефолту. Наскільки я розумію, без допомоги міжнародних фінансових інституцій Україна стоїть перед потужною викликом “, – доповнив дипломат.

Ще однією важливою темою для України Ціхоцький назвав інфраструктуру, а саме проект Go highway, який об’єднує Одесу, Хмельницький та Львів з Катовіце і Гдинею швидкісним автосполучення. Однак український уряд не поспішає з рішенням щодо цього проекту.

Нагадаємо, що світові інвестиції в енергетику рекордно впадуть. Це пов’язано з кризою, який викликала пандемія коронавируса. Відповідна інформація надана в звітності Міжнародного енергетичного агентства IEA.

Раніше повідомлялося, що Україна і Польща планують затвердити договір стосовно трудових мігрантів, які їдуть до Польщі. Як повідомили в прес-центрі Міністерства закордонних справ України, про це говорив заступник голови МЗС Василь Бондар і посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2021 року - 21:43
Проект по біометану на увазі інвестиції, і це добре для...
17 Вересня 2021 року - 21:22
При цьому президент VR Capital Group Ltd Річард Дейтц заявив,...
17 Вересня 2021 року - 20:49
Йдеться про період з січня по кінець серпня поточного року
17 Вересня 2021 року - 20:22
Таке збільшення виробничих площ дозволить виробляти на 25% більше продукції